Konkurs Tuwim

W ramach obchodów roku Juliana Tuwima, Łódzka Szkoła Filmowa, Fundacja Media Klaster oraz MILLION YOU, organizują konkurs „Ranyjulek”, który jest jednym z wydarzeń towarzyszących Filmteractive 2013.

Założeniem konkursu jest przygotowanie filmowego portretu bohatera, który w dzisiejszych czasach mógłby zostać postacią opisaną w wierszu Tuwima pt. „Ranyjulek”. Młodzi twórcy muszą zmierzyć się z tematem wolności poruszonej na poważnie lub z humorem. Projekt powinien być przygotowany w formie wideo, a także zawierać interaktywne elementy.

Konkurs skierowany jest do młodych twórców, artystów, filmowców, designerów i reżyserów, którzy pasjonują się sztuką wideo, a także nowymi technologiami i z powodzeniem łączą tradycyjne oraz nowoczesne postrzeganie filmu.

Zwycięzca otrzyma możliwość uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez Dawida Marcinkowskiego – tegorocznego laureata Webby Awards 2013 oraz autora filmów interaktywnych i projektów crossmedialnych („Sufferrosa”, „The Trip”).


REGULAMIN KONKURSU
Opis projektu*
Imię*
Nazwisko*
Portfolio (www)
Nr telefonu*
Email*
zapoznałem się z regulaminem
ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE PODANYCH PRZEZE MNIE DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ FUNDACJĘ MEDIA KLASTER - ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH Z DNIA 29 SIERPNIA 1997 R (DZ. U. NR 133 POZ. 883)
* Pola obowiązkowe
Bądź na bieżąco
Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj
newslettery
Granting institutions:
Organisers:
NDPC EU British Council Łódź Promotes Lodzkie Austriackie Forum Kultury
Media Klaster Digital One
Sponsors:
 
Partner events:
Pepsi Onet
HBO
Cross Shareplay Transformat Lab Trans Media
Institutional patronage:
Strategic partner:
Patronage of Honour
Media patronage:
BEO FilmPRO Subvertising Gazeta Interaktywnie MMP MediaRun PURPOSE Radio Łódź SocialPress TelePro TOYA
Partners:
fotochannels is tv Łódź Film Commission MillionYou newspoint PBI StartMoney